The THE ARTIST X5 S 2402 M DARK PUPPETEER is een tweedelige spinhengel met een zeer speelse top, die lengte en gevoeligheid combineert. Met zijn 2,40 m excelleert de hengel zowel vanaf de kust als vanuit de boot.
Zijn veelzijdigheid berust op een blank met een uitzonderlijke resonantie, voorzien van een lange tunnel van ringen dicht bij de blank geplaatst, die absolute controle over de bewegingen garandeert. De Extra Fast-actie geeft de hengel een grote reactiviteit, perfect geschikt voor het gebruik van oppervlaktekunstaas zoals de BONNIE 95, 107 en 128 of de BOWSTICK 130, twitch baits en zwemmende kunstaas (WATER MONITOR 95, STREAM RIPPER 75 tot 110, RERANGE 110 en 130 SP, RV MINNOW 110 SP).
Bij zacht kunstaas, lineair of bij lichte trekkingen, biedt het een uitstekende terugkaatsing van de staart met de MAGIC SLIM SHAD, NITRO SHAD 90 & 120 (10 tot 21g), NITRO SLIM SHAD 110 & 150 gemonteerd op NITRO SLIM SHAD HEAD van 10 tot 21g, en een perfecte bodemlezing met een MAGIC SWING TAIL 5 gemonteerd op MAGIC ROUND HEAD van 5 tot 14 g. Een uitzonderlijk tactiele hengel, krachtig aan de achterkant en met een mooie rondheid in de strijd, die snel uw nieuwe referentie zal worden voor het vissen op zeebaars, snoekbaars en snoek.
Zijn zeer hoogwaardige X5 blank, gemaakt van pre-geïmpregneerde lagen met een oriëntatie van de koolstofvezels in drie hoeken, zorgt voor maximale resonantie, lichtheid en vertrouwen tijdens de gevechten. Hij is uitgerust met FUJI TORZITE TITANIUM ringen serie KL-H gemonteerd volgens het K-R Concept. De keuze voor deze premium ringen, in combinatie met een zorgvuldig bestudeerde plaatsing langs de blank, garandeert zowel lange als precieze worpen, een goede compatibiliteit met verbindingsknopen en een verhoogde vermindering van het risico op verstrengeling.
De FUJI TVS-TK molenhouder, opengewerkt en in 'V' vorm, optimaliseert de grip en maakt tegelijkertijd direct contact met de blank mogelijk voor een verhoogde gevoeligheid. Geleverd in een luxe foudraal en een robuuste Cordura koker.
Eigenschappen:
- Lengte: 2,41m
- Werpgewicht: 7-30 gram
- Aantal delen: 2
- Transportlengte: 124 m
- Actie: Extra Fast
- Gewicht: 130 gram
- Aantal geleideogen: 11
- Fuji Torzite Titanium K geleideogen
- VSS molenhouder
- EVA handgreep